Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Menu Opis Data Czynność Osoba Symbol
Kadencja 2018-2023 I Wiceprzewodniczący Rady Gminy 2022-04-26 14:18:58 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA059
Kadencja 2018-2023 I Wiceprzewodniczący Rady Gminy 2019-03-14 09:06:52 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA059
Kadencja 2018-2023 I Wiceprzewodniczący Rady Gminy 2019-03-13 13:54:20 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA059
Kadencja 2018-2023 I Wiceprzewodniczący Rady Gminy 2018-11-23 12:28:34 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA059
Kadencja 2018-2023 I Wiceprzewodniczący Rady Gminy 2018-11-23 12:08:21 Publikacja Daniel Gabryel RADA059