Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Informacje o BIP

Pełna historia zmian

Rodzaj dokumentu Opis Data Czynność Osoba Symbol
Kadencja 2018-2023 Przewodniczący Rady Gminy 2022-04-26 14:18:58 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA060
Kadencja 2018-2023 Radny 2022-04-26 14:18:58 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA061
Kadencja 2018-2023 Radny 2022-04-26 14:18:58 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA062
Protokoły z sesji Rady Gminy Protokół z XLIII sesji Rady Gminy Radziechowy-Wieprz z dnia 14 kwietnia 2022 r. 2022-04-26 14:10:37 Publikacja Daniel Gabryel XLIII 2022
Zapytania ofertowe Rozbudowa zaplecza garażowego dla OSP Wieprz poprzez zakup garażu blaszanego, oraz materiałów do przygotowania płyty fundamentowej,... 2022-04-26 14:04:48 Publikacja Daniel Gabryel OR.271.1.29.2022
Zapytania ofertowe Rozbudowa zaplecza garażowego dla OSP Wieprz poprzez zakup garażu blaszanego, oraz materiałów do przygotowania płyty fundamentowej,... 2022-04-26 14:00:45 Publikacja Daniel Gabryel OR.271.1.27.2022
Zapytania ofertowe Rozbudowa zaplecza garażowego dla OSP Wieprz poprzez zakup garażu blaszanego, oraz materiałów do przygotowania płyty fundamentowej,... 2022-04-26 13:57:24 Aktualizacja Daniel Gabryel OR.271.1.26.2022
Zapytania ofertowe Rozbudowa zaplecza garażowego dla OSP Wieprz poprzez zakup garażu blaszanego, oraz materiałów do przygotowania płyty fundamentowej,... 2022-04-26 13:48:25 Publikacja Daniel Gabryel OR.271.1.26.2022
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA004
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA005
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA006
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA007
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA009
Kadencja 2010-2014 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA009
Kadencja 2006-2010 Przewodniczący Rady 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA010
Kadencja 2010-2014 Przewodniczący Rady 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA010
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA011
Kadencja 2010-2014 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA011
Kadencja 2006-2010 Radny 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA012
Kadencja 2006-2010 Wiceprzewodniczący Rady 2022-04-26 13:34:36 Aktualizacja Daniel Gabryel RADA013